Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore.

HOME      ABOUT      PORTFOLIO      SHOP

  150 TL VE ÜZERİ GÖNDERİLERDE KARGO BEDAVA!

  • No products in the cart.
    /  Gizlilik İlkeleri

  Gizlilik İlkeleri

  Parfumvarens Kozmetik, üye ve müşterilerinin eposta adresleri ve diğer kişisel bilgilerini üçüncü kişilerle herhangi bir nedenle ile açıklamaz, satmaz, paylaşmaz ve kötüye kullanmaz.

  Parfumvarens Kozmetik, güvenliğiniz için kredi kartı bilgilerinizi hiçbir şekilde saklamaz ve dolayısıyla bu tür bilgilerinizi üyelik bilgileri çerçevesinde sormaz. Alışveriş esnasında www.udv.com.tr veya www.ulric-de-varens.com.tr çalışanları dahil olmak üzere hiç kimse kredi kartı bilgilerinizi göremez. Kredi kartı bilgileriniz ile ilgili bankalar arasındaki ilişki en üst güvenlik önlemleri çerçevesinde ikili olarak gerçekleştirilir.

  Sitemizde alışveriş sepetinizin takibi ve aynı reklamların art arda görülmesini engellenmek için IP adresinizden ve tanımlama bilgisinden (çerezden-cookies) yararlanabilirsiniz. Tanımlama bilgisi doğrultusunda ilgi alanlarınız sorulduğunda içerik sunumu ve tekrar tekrar şifre girmemeniz için şifrenizin saklanması gibi konulardan da yararlanabilirsiniz.

  Üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kullanıcılara yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz.

  Parfumvarens Kozmetik’de yayınlanan hiçbir yazı ya da grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yayınlanan her türlü metin, görsel, ses içeriklerinin hakkı saklı olup yazılı onay alınmadan bir kısmının veya hepsinin fiziki veya elektronik bir ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması yasak olup aksi belirtilmediği sürece yasal hükümlülük altına sokar.