Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore.

HOME      ABOUT      PORTFOLIO      SHOP

  150 TL VE ÜZERİ GÖNDERİLERDE KARGO BEDAVA!

  • No products in the cart.
    /  Teslimat Koşulları

  Teslimat Koşulları

  Parfumvarens Kozmetik sözleşme konusu ürünün sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile birlikte teslim edilmesinden sorumludur.

  Sözleşme konusu ürün, alıcıdan başka bir kişi ve/veya kuruluşa teslim edilecek ise teslim edilecek kişinin ve/veya kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden şirketimiz sorumlu tutulamaz.

  Sözleşme konusu ürün ödeme tarihinden itibaren 30 günlük yasal süreyi aşmamak koşulu ile her bir ürün için alıcının yerleşim yerine uzaklığına bağlı olarak ön bilgiler içinde açıklanan süre içinde alıcı veya gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir. 30 işgünü içerisinde teslim edilemeyecek ürünler, sipariş sırasında alıcıya bildirilir ve alıcının 30 günü aşacak teslimatı onayı doğrultusunda sipariş kabul edilir.

  Sözleşme konusu ürünün teslimatı için bu sözleşmenin imzalı nüshasının şirketimize ulaştırılmış olması ve bedelinin alıcının tercih ettiği ödeme şekli ile ödemesi zorunludur.

  Ürünün tesliminden sonra alıcıya ait kredi kartının alıcıdan kaynaklanmayan bir hata sonucu yetkisiz kişilerce haksız ve hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile banka veya finans kuruluşunun ürün bedelini şirketimize ödememesi halinde, alıcının kendisine teslim edilmiş olması kaydıyla ürünün 3 iş günü içerisinde şirketimize gönderilmesi zorunludur.

  Parfumvarens Kozmetik mücbir sebepler veya nakliyeyi engelleyen hava muhalefeti, ulaşımın kesilmesi gibi olağanüstü durumlar nedeni ile sözleşme konusu ürünü süreci içinde teslim edemez ise durumu alıcıya bildirmekle yükümlüdür. Bu taktirde alıcının siparişinin iptal edilmesi, sözleşme konusu ürünün varsa emsali ile değiştirilmesini ve/veya teslimat süresini engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından birini kullanabilir. Alıcının siparişi iptal etmesi durumunda ödediği tutar 30 gün içinde kendisine nakten veya defaten ödenir.

  SİPARİŞ KOŞULLARI

  Stoğumuzda varolan siparişler ortalama 7 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Cuma günü 12.00’den sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki pazartesi günü işleme alınmaktadır.

  Pazar günleri gönderim ve teslimat yapılmamaktadır.

  Havale ile yaptığınız alışverişlerde, siparişiniz, sipariş tutarının havale ile hesaplarımıza geçtiği andan itibaren işleme konmaktadır.

  7 iş günü içinde hesaba geçmeyen havale siparişleri geçersiz sayılmaktadır.

   

  GARANTİ VE İADE

  Garanti

  www.udv.com.tr veya www.ulric-de-varens.com.tr‘de satılan tüm ürünler üretici ve ithalatçı firmanın garantisi altındadır.

  www.udv.com.tr veya www.ulric-de-varens.com.triade işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket

  eder. www.udv.com.tr veya www.ulric-de-varens.com.trsitesinden yapılan tüm alışverişlerde, aldığınız ürünle ilgili olarak, ürünün yer aldığı paketin kargo görevlisinin yanında açılması ve eksik olan ürünler için tutanak tutturulması gerekmektedir.

  www.udv.com.tr veya www.ulric-de-varens.com.tr‘den satın alınan ürünlerin iadesi durumunda, para iade işlemi yalnızca Parfumvarens Kozmetik San.ve Tic. Ltd. Şti. Tarafından yapılmaktadır.

  Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır:

   

  İade Süresi

  Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan

  satınalma tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.

  Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade

  ediniz.Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  İade Şartları

  Ürünün faturası, iade sebebini belirten yazı ile 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin orijinal kutusu, ambalajı, eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. İade etmek

  istediğiniz ürünlerinizi iade sebebinizi bildiren bir not eki ve faturanız ile gönderiniz.

  Üründe ve ambalajında herhangi bir bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

  Havale ile yapılan ödemeler ortalama 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.

   

  İade Süreci

  Ürünü tarafımıza göndermeden önce iade talebinizi iletişim alanındaki iletişim formunu doldurarak tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. İade ile ilgili gönderim onayının size iletilmesinden sonra lütfen paket ile birlikte ürünü neden iade ettiğiniz belirten imzalı yazıyı tarafımıza gönderiniz.

  İade adresi: Maslak mh. Sümer sk. No:4/2 Sarıyer – İstanbul’dur.

  Teslimattan Kaynaklanan Problemler:

  Zarar görmüş paket durumunda;

  Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak kargo firması yetkilisine tutanak tutturulmalıdır.

  Eğer kargo firması yetkilisi paketin hasarlı olmadığını düşünüyorsa, orada paketin açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız vardır.

  Paket tarafınızdan teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır.

  Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda www.udv.com.tr veya www.ulric-de-varens.com.tr‘de İLETİŞİM bölümünde bildirilmelidir.

   

  CAYMA HAKKI

  Tüketicinin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin teslim

  aldığı veya sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren yedi gün içeresinde malı veya hizmeti

  reddederek sözleşmeden cayma hakkının var olduğunu ve cayma bildiriminin satıcı/sağlayıcıya

  ulaşması tarihinden itibaren malı geri almayı taahhüt ederiz.

  Parfumvarens Kozmetik San. ve Tic. LTD. ŞTİ.

  Maslak Mh. Sümer sk. No: 4/2 SarIyer – İSTANBUL

  V.D: MASLAK   V. No: 721 040 5391

  Telefon: +90 530 069 81 80